Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Çin Yüz Okuma Sanatı Tanıtım Semineri

Ekim 18 @ 14:00 - 15:00

Ücretsiz

YÜZ DEDEKTİFİ SEVGİ KARACA’dan ÇİN YÜZ OKUMA SANATI TANITIM SEMİNERİ

Antik çağlardan günümüze, dünyaya “nasıl bir yaşam planı” yla geldiğimiz hep merak edildi ve bu konuda birçok sofistike yaklaşımlar ortaya kondu.
Çin’de M.Ö. 3000’lerde Sarı İmparatorluk döneminde kadınlara dokunmak yasaktı. Bu nedenle ilk doktorlar uzaktan bakarak hastalıkları teşhis etmeye çalıştılar. Zaman içinde, insanların sağlık durumunun ve kişilik özelliklerinin farklı yüz hatlarına yansıdıklarını gördüler. Binlerce yıllık gözlem ve incelemeler sonucunda hastaların psikolojileri ve kişilik yapıları hakkında devasa bir bilgi birikimi oluşturdu.
Çinliler, insanların yüz hatlarından ayrıntılı kişilik özelliklerini okuma yöntemini başarıyla kullanmış ve bunu zaman içinde bir sanat haline getirmişlerdir. Çinliler, her insanın 100 yaşına kadar yaşayacağını var sayarlar. Yüzümüzdeki 100 noktada gerçekte kim olduğumuza dair ipuçları içeren 100 mesaj vardır. Bu mesajlarda, gerçekte kim olduğunuza ait ve istediğiniz hayata nasıl ulaşabileceğinizi gösterecek şifreleriniz kaydedilmiştir. Yüzümüz, duygularımız, ruhumuz, geçmiş-şimdi-geleceğimizin bilgisayar çıktısı gibidir. Size düşen, Çin Yüz Okuma Sanatı’nın Evrensel Prensiplerine göre kendi yüzünüzdeki mesajlarınızı okumak ve şifrelerinizi çözmektir.

Bu tanıtım seminerine katılarak, tüm dünyada kabul görmüş kadim bir uzak doğu öğretisi olan Çin Yüz Okuma Sanatı hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olacak ve yaşamınıza nasıl katacağınıza dair ipuçları elde edeceksiniz.

Bu tanıtım seminerinden çıktıktan sonra yüzlere başka türlü bakacaksınız.
Bilgi için : 05303035378
Etkinlik Ücretsizdir.

Detaylar

Tarih:
Ekim 18
Saat:
14:00 - 15:00
Ücret:
Ücretsiz
Website:
https://www.apptivity.com/event/cin-yuz-okuma-sanati-tanitim-semineri-3704

Mekan

Urla Coworking
HACIİSA MAH 75.YIL CUMHURİYET CADDESİ NO:5 /2 URLA
İzmir, Türkiye
+ Google Haritalar