Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

İzmir’e Taşınmak, Urla’da Yaşamak? Moving to Izmir, Living in Urla?

Nisan 20 @ 17:00 - 19:30

This is a meetup to create a community in Urla who enjoy life, live responsibly and continue to be productive. If you are living/planning to live in Urla or İzmir, are into entrepreneurship/creativity, want to meet likeminds… come and say hi! b.y.o.b. and your smile! You can read more about us here: www.stage-co.com and www.stagecoworking.com

———

İzmir’e Taşınmak… Urla’da Yaşamak? Urla Coworking’de bilenler bilmeyenlere anlatıyor…

Şehir merkezlerindeki yoğun yaşamlarından yorulup Urla’da bir yaşam kuran kişiler, İzmir’e taşınma hayaliyle yanıp tutuşan beyaz yakalar, Urla’ya yerleşmek için emekliliğine gün sayanlar ile, ne zeytinyağı ne de şarap üretmek istemiyorum, ama gene de Urla’da yaşamak için bir sebep arıyorum diyenler… Bir araya gelip konuşmaya, tanışmaya ne dersiniz?

Urla’da yaşam hayal ettiğimiz kadar güzel mi? Bunca insan taşınınca, Urla gene o hayalimizdeki kaçış yerimiz olacak mı? Urla’yı İstanbul’a benzetmeden nasıl bir arada yaşayabiliriz? Birlikte neler üretebilir, birbirimize neler katabiliriz?

Gelin konuşalım!

Notlar:

Bu etkinlik Urla Coworking‘in imkanları dahilinde gerçekleşecektir. Henüz bir ses sistemimiz yok, olsaydı panel yapardık (acaba o zamana dek bir sponsor bulur muyuz?). Ama kocaman bir avlumuz ve ondan da büyük hayallerimiz var, gelin tanışalım 🙂 Gelirken yanınızda içeceğinizi, atıştırmalığınızı getirebilirsiniz.

Urla Coworking nerede?

Urla Coworking, Urla Merkez’de, Nazar İş Merkezi alt katındadır. Urla merkezdeki yeraltı otoparkının hemen yanında, Migros’un arkasındaki Pehlivanoğlu Market’in yanındaki girişten girdiğinizde bizi göreceksiniz.

Urla Coworking nedir?

Urla Coworking paylaşımlı ve sanal ofis hizmetleri sunmanın yanısıra, Stage-Co tarafından düzenlenen günlük veya dönemsel girişimcilik atölyeleri, startup, yatırımcı, mentor buluşmaları ve yerel ve uluslararası paydaşlarla düzenlenecek etkinlikler için de bir yuvadır. Siz de atölye çalışmaları, toplantılar için bir mekan, network veya sanal ofis adresi ihtiyacı duyuyorsanız, bizimle temas kurabilir, hizmetlerimizle ilgili ilk bilgiyi websitemizden alabilirsiniz.

Mekan

Urla Coworking
HACIİSA MAH 75.YIL CUMHURİYET CADDESİ NO:5 /2 URLA
İzmir, Türkiye
+ Google Haritalar