Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Urla Girişimcileri – Startup Meetup

Nisan 12 @ 18:00 - 20:30

Stage-Co Happy Hour & Networking

Startuplar, freelancerlar, sanatçılar, organik tarımcılar, makerlar, inovasyon ve teknoloji ile ilgilenen, üretken insanlarla Cuma akşamları Urla Coworking’de buluşmaya ne dersiniz? Yeni mekanımız Urla Coworking’de, haftayı ilham verici bir şekilde kapatıp, birlikte neler yapabileceğimizi konuşmak üzere Cuma akşamları bir araya geliyoruz.

İçeceğini, eğer istersen atıştırmalığını kap ve sohbete gel!

Stage-Co ekibiyle ve üreten, yaratan, genç beyinli insanlarla bir araya gelip, sinerji yaratmak için ilk adım: Urla Coworking Happy Hour her Cuma akşamı girişimcileri ve genç beyinli katılımcıları bekliyor.

Join Us for networking meetup every Friday evening at Urla’s coolest new place: Urla Coworking!

If you are into tech, innovation, startups and creativity, grab your drink and join us for the happiest hours of the week! Let’s come together, meet, talk and discuss how we can create a synergy and change the world… at least our own 🙂

The event is free to attend, with b.y.o.b.

Our aim is to create a network of productive, creative people who will inspire each other and create impact. Urla Coworking offers services like virtual office, shared desk/hot desk and a venue for meetings & workshops. For more info: contact@stage-co.com & www.stage-co.com

——-

Stage-Co tarafından Urla Merkez’de açılan paylaşımlı ofis (coworking space) ve toplantı/atölye mekanı Urla Coworking; girişimcilerin ve yaratıcı insanların buluşma noktası olmak üzere yola çıktı. Urla Coworking alanında, paylaşımlı ve sanal ofis hizmetleri sunarken, Stage-Co tarafından düzenlenen günlük veya dönemsel girişimcilik atölyeleri, startup, yatırımcı, mentor buluşmaları ve yerel ve uluslararası paydaşlarla düzenleyeceğimiz etkinlikler için de bir yuva tasarlıyoruz.

Urla Coworking bir Stage-Co girişimidir

contact@stage-co.com

Urla Coworking’i takip etmek için: www.stagecoworking.com

instagram: Urlacoworking

Facebook: Urla Cowork

Organizatör

Stage Co
Website:
www.stage-co.com

Mekan

Urla Coworking
HACIİSA MAH 75.YIL CUMHURİYET CADDESİ NO:5 /2 URLA
İzmir, Türkiye
+ Google Haritalar