İzmir’in yaşaması en keyifli ve en yaratıcı bölgesi Urla’nın kalbinde yer alan StageCoworking dünyasına adım atarak, hem temel ofis ihtiyaçlarınızı karşılamaya, hem de zamanınızı üretken insanlarla geçirmeye ne dersiniz?

Sanal Ofis

Size İzmir Urla’nın kalbinde network, işbirliği olasılıklarını yanında getirecek tescil ve iletişim adresi imkanı sunuyoruz! Posta ve kuryelerinizi teslim alıyor, isteğinize göre size gönderiyor ya da sizin almanız için güvenle saklıyoruz. (Paket Fiyatı aylık 160 TL+KDV , Yıllık Paket 1800 TL+ KDV )

 

Sanal ofis ve Telefon Hattı

Yukarıda tanımlanan hizmetlere ek olarak havuzumuzdan seçeceğiniz bir telefon hattı (0850 veya 0232) sahibi olabilirsiniz. Telefon hattınıza profesyonel bir karşılama mesajı, tüm aramalarınızın belirlediğiniz bir numaraya yönlendirilmesi ve aylık olarak gelen ve giden aramalarınızın detaylı raporlanması bizden. Fax seçeneği de var. Ofis adresiniz ve telefon hattınız ile başlamaya hazırsınız! (Paket Fiyatı aylık 240 TL+ KDV, Yıllık Paket 2500 TL + KDV)

Toplantı ve Workshop Odası

Stage-Co ekibi ofisini sizinle paylaşmaya hazır 🙂 Randevu alarak StageCoworking ofisini toplantı veya yapmak istediğiniz atölye çalışmaları için kullanabilir, internet, projeksiyon, çay ve kahve ikramlarımızdan yararlanabilirsiniz. Günlük veya saatlik kiralama için size farklı mekan seçenekleri de sunabiliriz, bizimle temasa geçmeniz yeterli.

Paylaşımlı Ofis

Networking işinizi geliştirmek için anahtar kelime. Önemli iş birliği olasılıkları, üretken insanlarla birlikte önünüze yeni ufuklar açan bir yerde çalışacak bir masa, bir sandalye işinize düşündüğünüzden çok fazla şey katabilir.  Sınırsız internet, kahve ve tüm hizmetlerin sağlandığı anahtar teslim bir çözümle size iş gününüzü geçirmekten daha fazlasını sunabiliriz. Paylaşımlı ofis olasılıklarımız için bize ulaşın.

Bizimle İletişime Geçin

Girişimcilik, yaratıcılık, inovasyon ve sanat dünyasını besleyen tüm üretimleriniz, beyin fırtınalarınız ve buluşmalarınız için Urla’da bir mekan alternatifiniz var.